Our range of products include filitra 10mg tablets, filitra 40 mg, zhewitra soft 20 mg tablets, cobra 120 mg tablet, black cobra oral jelly 100 mg and fildena 200 mg.
₹ 70.98 / Strip Get Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Composition | Vardenafil only |
| Brand | FILITRA |
| Manufacturer | FORTUNE |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 10 Tablets/strip |
| Packaging Type | Strip |
| Treatment | Erectile Dysfunct. |
₹ 80.97 / Strip Get Latest Price
| Strength | 40 mg |
| Composition | Vardenafil only |
| Brand | FILITRA |
| Manufacturer | FORTUNE |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 10 Tablets/strip |
| Packaging Type | Strip |
| Treatment | Erectile Dysfunct. |
₹ 58.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Composition | Vardenafil only |
| Brand | Zhewitra |
| Manufacturer | Sunrise |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 10 Tablets/strip |
| Packaging Type | Strip |
| Treatment | Erectile Dysfunct. |
₹ 89.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 120 mg |
| Pack Size | 1 x 5 Tablets |
| Brand | Cobra 120 |
| Manufacturer | Signature |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Composition | Sildenafil Citrate |
₹ 968.56 / Pack Get Latest Price
| Brand Name | COBRA |
| Strength (Sildenafil) | 100 mg |
| Packaging Size | 7 Sachets/Box |
| Form | Jelly |
| Active Ingredient(s) | Sildenafil Citrate |
| Flavour | Assorted |
| Packaging Type | Box |
₹ 59.63 / Strip Get Latest Price
| Strength | 25 mg |
| Packaging Size | 1 X 10 TABLETS |
| Form | Tablet |
| Composition | Sildenafil |
| Packaging Type | Strip |
| Brand Name | Fildena |
| Manufacturer | Fortune Healthcare |
| Country Of Origin | India |
₹ 89.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 150 mg |
| Packaging Size | 1 X 10 TABLETS |
| Form | Tablet |
| Composition | Sildenafil |
| Packaging Type | Strip |
| Brand Name | Fildena |
| Manufacturer | Fortune Healthcare |
| Country Of Origin | India |
₹ 56.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 1 x 4 tablets |
| Form | Tablet |
| Composition | Sildenafil |
| Packaging Type | Strip |
| Brand Name | Kamagra |
| Manufacturer | Ajanta Pharma |
| Country Of Origin | India |
₹ 96.63 / Strip Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Packaging Size | 1 x 10 tablets |
| Form | Tablet |
| Composition | Sildenafil |
| Packaging Type | Strip |
| Brand Name | Sildigra |
| Manufacturer | RSM Enterprises |
| Country Of Origin | India |
₹ 59.63 / Strip Get Latest Price
| Strength | 100 mg |
| Brand Name | Super Avana |
| Composition | Avanafil + Dapoxetine |
| Packaging Type | Strip |
| Tablets per Strip | 4 Tablets |
| Manufacturer | Sunrise Remedies |
| Dosage Form | Tablet |
₹ 180 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250mg |
| Packaging Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Composition | Testosterone Propionate |
| Brand | Leeford |
| Dosage Form | Injection |
| Prescription | Prescription Required |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 800 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hormone Therapy |
| Prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 86.63 / Strip Get Latest Price
| Strength | 20 mg |
| Brand | Tadora |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Size | 1 x 4 Tablets |
| Composition | Tadalafil Only |
| Manufacturer | German Remedies |
| Country of Origin | India |
| Type | Branded |
| Ideal For | Men |
₹ 160 / Box Get Latest Price
| Strength | 40 mg |
| Composition | Tetosterone |
| Brand | Testoright |
| Packaging Type | Blister Pack |
| Packaging Size | 30 Capsules |
| Form | Capsule |
| Usage/Application | Bodybuilding |
| Key Ingredient | Testosterone Undecanoate |
| Prescription/Non-Prescription | Non-Prescription |
| Product Type | Testosterone Booster |
₹ 56.96 / Strip Get Latest Price
| Strength | 50 mg |
| Packaging Size | 1 x 10 Tablets |
| Form | Tablet |
| Composition | Sildenafil |
| Packaging Type | Strip |
| Brand Name | Hiforce |
| Manufacturer | Healing Pharma |
| Country Of Origin | India |
₹ 140 / Vial Get Latest Price
| Strength | 100 mg/ml |
| Packaging Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Composition | Testosterone Blend |
| Brand | Sustanon |
| Dosage Form | Injection |
| Prescription | Prescription Required |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 458.23 / Bottle Get Latest Price
| Product Type | Herbal |
| Suitable For | Men |
| Base Oil Type | Almond |
| Brand | Da Zeagra |
| Packaging Size | 25 ml |
| Packaging Type | Bottle |
| Composition | Herbal |
₹ 654.63 / Piece Get Latest Price
| Pack Size | 100 g |
| Form | Cream |
| Key Ingredients | iron tree. |
| Gender | Men |
| Packaging Type | Tube |
₹ 6598.63 / Vial Get Latest Price
| Strength | 500 mcg |
| Pack Size | 1 Vial |
| Brand | Alpostin |
| Form | Injection |
| Composition | Alprostadil |
| Packaging Type | Vial |
| Storage Temperature | Below 25°C |
₹ 215 / Box Get Latest Price
| Strength | 18 mg |
| Pack size | 5x6 Tablets |
| Brand | Defcort |
| Prescription | Yes |
| Packing type | Strip |
| Treatment | Anti inflammatory |
| Shelf life | 36 months |
Hiten (CEO)
Globia Exports
156, Om Girdhar, Galli No 4 Kasturba Nagar
Jaripatka, Nagpur - 440014, Maharashtra, India