Leading Wholesale Trader of lisinopril tablet 5 mg, decabol 250 mg injection, anarix 10 mg tablet, test e 250 injection, testa c 250 mg injection and danabol 10 mg tablets from Nagpur.
₹ 198 / Stripe Get Latest Price
| Brand | Listril |
| Strength | 10 mg |
| Packaging Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Composition | Lisinopril (5mg) |
| Shelf life | More Than 24 Months |
Minimum order quantity: 10 Stripe
₹ 1350 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Packaging Size | 10ml |
| Packaging Type | Ampoule |
| Composition | Nandrolone Decanoate 50mg |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Shelf Life | 12 Months |
| Usage/Application | To Treat Osteoporosis |
₹ 700 / Box Get Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Brand | Anarix |
| Packaging Type | Strips |
| Manufacturer | Matrix |
| Usages | To regain weight or muscle |
| Shelf Life | More Than 24 Months |
₹ 400 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Pack Size | 10 ml |
| Pack Type | Vial |
| Brand Name | Test-E 250 MG |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
₹ 1000 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg |
| Dose/Strength | 250 mg |
| Packaging Type | Vial |
| Brand Name | Test-C |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
| Form | Liquid |
₹ 400 / Stripe Get Latest Price
| Dose/Strength | 10 mg |
| Brand | DANABOL |
| Purity | 99 |
| Usage/Application | Muscle Building |
| Grade | Super Grade |
| Packaging Type | BOX |
| Packaging Size | 10x10 |
| Age Group | 36 yrs- 50 yrs |
| Form | Tablet |
₹ 450 / Vial Get Latest Price
| Strength | 200 mg |
| Age Group | Adult |
| Brand | Evolve Biolabs |
| Packaging Size | 1 ml |
| Packaging Type | Ampoule |
₹ 300 / Stripe Get Latest Price
| Dose/Strength | 10 mg |
| Brand | Winstrol |
| Packaging Size | 50 Tablets |
| Purity | 99% |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
Minimum order quantity: 10 Stripe
Winstrol is a prescription medicine used as a prophylactic to prevent the symptoms of hereditary angioedema and severity of attacks of angioedema. Winstrol may be used alone or with other medications.
Winstrol belongs to a class of drugs called Anabolic Steroids, Schedule III.
₹ 150 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Size | 1 ml |
| Pack Type | Ampoule |
| Brand Name | Testenate Depot |
| Manufacturer | Searle |
| Salt | Testosterone Enanthate 250 |
₹ 80 / Stripe Get Latest Price
| Strength | 20mg |
| Packaging Size | 1*10 Tablets |
| Packaging Type | Strips |
| Brand | Predniheal |
| Manufacturer | Healing |
| Shelf Life | 24 Months |
₹ 3260 / Vial Get Latest Price
| Strength | 12 I.U |
| Brand | Ferring Pharmaceuticals |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Somatropin (4mg) |
| Manufacturer | Ferring Pharmaceuticals |
| Usage | To treat Growth Hormone Deficiency (GHD) |
| Shelf Life | More Than 24 Months |
| Prescription/Non-Prescription | Prescription |
₹ 438.25 / Vial Get Latest Price
| Strength | 5000 IU |
| Brand Name | Ovidac |
| Type | Highly Purified |
| Packaging Form | Vial with Solvent |
| Manufacturer | Zydus Cadila |
| Form | Liquid Solution |
₹ 21 / Strip Get Latest Price
| Brand | Letroz |
| Tablets per Pack | 5 Tablets |
| Usage | Breast Cancer |
| Pack Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Treatment | helps to treat infertility in women |
| Strength | 2.5 mg |
₹ 1455 / Strip Get Latest Price
| Strength | 1 mg |
| Brand | Femistra |
| Tablets per Pack | 1 x 10 tablets |
| Usage | Breast Cancer |
| Pack Type | Strip |
| Form | Tablet |
| Release Type | Film Coated |
₹ 62.56 / Strip Get Latest Price
| Strength | 40 mg+60 mg |
| Composition | Vardenafil & Dapox. |
| Brand | Zhewitra |
| Manufacturer | sunrise |
| Dosage Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Treatment | Erectile Dysfunct. |
₹ 1226 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hypogonadism |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 218 / Box Get Latest Price
| Strength | 2 mg |
| Dose Form | Tablet |
| Prescription Type | Prescription |
| Packaging Type | Strip |
| Pack Size | 10 x 20 Tablets |
| Brand Type | Branded |
| Treatment Use | Bodybuilding |
| Shelf Life | 36 Months |
₹ 1700 / Vial Get Latest Price
| Brand | Sustamix |
| Strength | 250 mg |
| Type of Ester | Propionate |
| Form | Injection |
| Composition | Testosterone Blend |
| Usage/Application | Bodybuilding |
| Prescription Required | Yes |
₹ 750 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Pack Size | 5 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Usage | Hormone Therapy |
| Form | Injection |
| Shelf Life | 36 months |
₹ 200 / Vial Get Latest Price
| Dose/Strength | 100 mg |
| Strength | 100 mg |
| Packaging Size | 1 Ampule |
| Usage/Application | Personal |
| Manufacturer | Evolve Biolabs |
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Packaging Size | 1 ml |
| Strength | 40 mg/ml |
| Composition | Triamcinolone (40mg/ml) |
| Treatment | It is used for the treatment of a wide variety of medical conditions such as osteoarthritis and rhe |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Form | Injection |
| Brand | Abbott |
₹ 440 / Vial Get Latest Price
| Strength | 5000 IU |
| Brand Name | Sifasi |
| Type | Highly Purified |
| Packaging Form | Vial with Solvent |
| Manufacturer | Serum Institute |
| Form | Lyophilized Powder |
₹ 120 / Tube Get Latest Price
| Pack Size | 15 g tube |
| Packaging Size | 15 g |
| Prescription | No |
| Brand Type | Panderm |
| Composition | Clobetasol Propionate |
| Form | Cream |
| Packaging Type | Tube |
| Treatment | Treatment of various types of skin infections |
| Prescription/Non prescription | Prescription |
| Shelf Life | More than 18 Months |
| Storage | Below 25 C |
₹ 90 / Stripe Get Latest Price
| Strength | 400 mg |
| Packaging Type | Box |
| Composition | Hydroxychloroquine 400 Mg |
| Packaging Size | 10*10 Tablets |
| Brand | Jeequin 400 MG |
| Manufacturer | Jeerima |
₹ 133 / Bottle Get Latest Price
| Strength | 50mcg |
| Packaging Size | 120 Tablets |
| Packaging Type | Bottle |
| Brand | Thyrox |
| Manufature | Macleods pharma |
| Composition | Thyroxine |
₹ 150 / Vial Get Latest Price
| Strength | 250 mg/ml |
| Packaging Size | 1 ml |
| Packaging Type | Vial |
| Composition | Sustaviron 250 |
| Brand | Sustaviron |
| Dosage Form | Injection |
| Prescription | Prescription Required |
₹ 548 / Strip Get Latest Price
| Strength | 10 mg |
| Pack Size | 1 x 10 tablets |
| Brand | Cytotam |
| Composition | Tamoxifen 10 mg |
| Form | Tablet |
| Packaging Type | Strip |
| Manufacturer | Cipla |
₹ 280 / Vial Get Latest Price
| Manufacturer | Cadila Healthcare Ltd |
| Packaging Size | 1 mL |
| Treatment | Osteoporosis |
| Strength | 25 mg |
| Specification Standard | IP |
| Shelf Life | 60 months |
| Medicine Type | Anabolic Steroid |
| Brand | Deca Durabolin |
| Composition | Nandrolone Decanoate |
Hiten (CEO)
Globia Exports
156, Om Girdhar, Galli No 4 Kasturba Nagar
Jaripatka, Nagpur - 440014, Maharashtra, India